Rýchle nabíjanie.
Dlhý dojazd.

Nový IONIQ Electric neprodukuje nijaké emisie výfukových plynov, poskytuje vzrušujúce jazdné výkony a má elektrický dojazd 311 km na jedno nabitie batérie.* Ba čo viac, jeho výkonná lítiovo-iónová polymérová batérie sa dá za menej ako hodinu nabiť na 80 % kapacity pri použití rýchlonabíjacej stanice s výkonom 100 kW na jednosmerný prúd (DC). Elektromobilita prichádza. * Dojazd v cykle WLTP. Dojazd sa môže nepatrne líšiť podľa cestných podmienok, individuálneho štýlu jazdy a teploty.

Vyšlite elektrické
posolstvo

Čistá, aerodynamická silueta modelu IONIQ bola obohatená novými dizajnovými prvkami. Výkonné reflektory full LED elegantne nadväzujú na uzavretú prednú masku hrdo avizujúcu elektrické pohonné ústrojenstvo.

Dotykový displej 26 cm

Nový voliteľný systém Audio Video Navigation, vybavený dotykovým displejom s uhlopriečkou 26 cm tvorí elegantné centrum reštylizovaného kokpitu. Nastaviteľná delená obrazovka umožňuje využívať na 5 rokov predplatené služby LIVE Services. Poskytujú prístup k dopravným informáciám v reálnom čase, informácie o nabíjacích staniciach, počasí, bodoch záujmu (POI) , ako aj o parkovacích miestach na komunikáciách a na verejných parkoviskách. Nechýba vyhľadávanie autorizovaných predajcov Hyundai a – tam, kde to právne predpisy povoľujú – informácie o rýchlostných radaroch a kamerách.

Exteriér
Navrhnutý pre krásu –
no konštruovaný pre efektivitu.
Elegantná karoséria modelu IONIQ bola starostlivo optimalizovaná na maximálne efektívne využívanie energie. S koeficientom aerodynamického odporu iba 0,24 je IONIQ Electric jedným z najaerodynamickejších automobilov na trhu. A kým úhľadná silueta vytvára navonok dynamický dojem, high-tech skelet karosérie, inovatívne využívajúci ľahký hliník a oceľ vysokej pevnosti, zabezpečuje vysokú úroveň bezpečnosti a efektivity.

Spredu

Uzavretá predná maska. S uzavretou prednou maskou nový IONIQ Electric nápadne demonštruje svoju aerodynamiku a avizuje elektrické pohonné ústrojenstvo.
Reflektory full LED. Nové voliteľné reflektory full LED majú atraktívny dizajn a zlepšujú osvetlenie cesty. Dodávajú vozidlu dynamickejší vzhľad a prispievajú k zvýšeniu bezpečnosti pri jazde v noci.
Denné svetlá z LED. Nový IONIQ Electric má nápadnú novú svetelnú grafiku vďaka novým reflektorom full LED a denným svetlám z LED. Denné svetlá sú umiestnené v nárazníku vedľa vstupných otvorov vzduchu antracitovej farby na vzduchové zásterky predných kolies, ktoré optimalizujú obtekanie kolies a bokov karosérie vzduchom na zlepšenie aerodynamiky.

Zboku

16-palcové zliatinové disky. Aj elegantné zliatinové disky pre IONIQ Electric boli aerodynamicky optimalizované, aby vzduch plynule prúdil po ich povrchu. To je ďalší prvok starostlivo optimalizovanej aerodynamickej konštrukcie, prispievajúcej k efektívnemu využívaniu elektrickej energie a k vynikajúcemu dojazdu.
Bočná línia. Elegantnú bočnú líniu teraz zvýrazňuje obklad antracitovej farby so striebornou dekoračnou lištou, dodávajúcou sofistikovanej siluete ďalší dynamický akcent.
Strešné okno. Vpustite do kabíny slnko a vychutnajte svieži vánok vo vlasoch. IONIQ Electric môže byť vybavený elektricky ovládaným posuvným a výklopným strešným oknom.
Smart key. Nemusíte viac hľadať kľúč. Keď máte kľúč Smart key vo vrecku alebo v taške, dvere sa automaticky odomknú, keď ho systém zaregistruje v blízkosti. Ani v kabíne nemusíte otáčať kľúčom, elektrický pohon sa aktivuje jednoduchým stlačením tlačidla.

Zozadu

Zadné skupinové svetlá z LED. Aj na zadnej časti bola implementovaná nová svetelná grafika. Zadné skupinové svetlá z LED majú nový dizajn pre dynamickejší vzhľad – vo dne aj v noci.
Zadný nárazník. Zadný nárazník bol osviežený novým obkladom antracitovej farby v strede a spodnou akcentovou líniou.
Interiér
Priestranný a
sofistikovaný interiér.
Prepracovaný interiér nového modelu IONIQ Electric je čistý a pokojný – a naplnený novými funkciami. Praktická 5-sedadlová kabína poskytuje komfort a konektivitu bez kompromisov. Interiér bol vytvorený za použitia plastov šetrných k životnému prostrediu a prírodných materiálov vrátane organickej cukrovej trstiny a vulkanického kameňa.
Vyberte si svojho favorita. Interiér Fossil Grey poskytuje na výber látkové alebo kožené sedadlá.
Vyberte si svojho favorita. Interiér Shale Grey má kožené sedadlá.
Vyberte si svojho favorita. Interiér Electric Shadow má kožené sedadlá.
Prístrojový panel.

Prístrojový panel bol kompletne prepracovaný. Tmavo chrómovaná lišta elegantne akcentuje vnútornú šírku kabíny. Povrch prístrojového panela z umelej kože vysokej kvality dodáva kokpitu ušľachtilý nádych. Modré ambientné osvetlenie z LED po šírke prístrojového panela a okolo stredovej konzoly umocňuje osobitú atmosféru v interiéri.

Vyhrievaný volant.

Teplé ruky v chladných dňoch. Vyhrievaný volant s vencom v profile písmena D a so striebornými akcentmi na ramenách je opatrený ergonomicky umiestnenými ovládacími prvkami, umožňujúcimi bezpečne ovládať infotainment a niektoré funkcie vozidla bez spustenia rúk z volantu.

Dotykový displej 26 cm (10,25″).

Nový systém Audio Video Navigation, vybavený dotykovým displejom s uhlopriečkou 26 cm, tvorí elegantné centrum reštylizovaného kokpitu. Nastaviteľná delená obrazovka umožňuje využívať na 5 rokov predplatené služby LIVE Services. Poskytujú prístup k dopravným informáciám v reálnom čase, informácie o nabíjacích staniciach, počasí, bodoch záujmu (POI), ako aj o parkovacích miestach na komunikáciách a na verejných parkoviskách. Nechýba vyhľadávanie autorizovaných predajcov Hyundai a – tam, kde to právne predpisy povoľujú – informácie o stacionárnych radaroch a o rýchlostných kamerách. Apple CarPlay™ a Android Auto™ umožňujú pripojenie smartfónu a ovládanie prehrávania hudby, telefónu a aplikácií na veľkom dotykovom displeji. Apple CarPlay™ je registrovanou ochrannou známkou Apple Inc. Android Auto™ je registrovanou ochrannou známkou Google Inc.

Stav nabitia batérie.

Stačí jeden pohľad. Dojazd a stav nabitia batérie sa jasne zobrazujú na dotykovom displeji s uhlopriečkou 26 cm (10,25″). Po pripojení na rozličné typy nabíjačiek sa automaticky vypočíta a zobrazuje čas nabíjania.

High-tech ovládacie prvky klimatizácie.

Stredová konzola bola kompletne prepracovaná a má zhotovenie high-tech. Prehľadný dotykový panel ovládania kúrenia a klimatizácie akcentuje čistý, sofistikovaný vzhľad kokpitu.

Infinity premium sound system.

Nezabudnuteľný zážitok z obľúbenej hudby – ozvučovací systém Infinity premium kombinuje vyspelú technológiu reproduktorov s digitálnou úpravou signálu na vytvorenie zvukového zážitku vyrážajúceho dych.

Virtuálny združený prístroj.

Nový digitálny združený prístroj tvorí displej LCD s uhlopriečkou 17,8 cm (7 palcov) s vysokým rozlíšením a dve kruhové ambientné svetlá. Zobrazenie a farba displeja sa menia podľa zvoleného jazdného režimu. Režim COMFORT poskytuje perfektnú rovnováhu medzi efektivitou a výkonom, režim ECO maximalizuje energetickú efektivitu a režim SPORT zvyšuje krútiaci moment motora o 30 Nm na maximálnu hodnotu 295 Nm pre superrýchlu akceleráciu. Veľký farebný displej zobrazuje množstvo prevádzkových informácií vrátane rýchlosti jazdy, toku energie a stavu nabitia batérie.

Sedadlá.

Komfortné sedadlá modelu IONIQ Electric môžu mať poťahy z látky alebo z kože. Najvyšší komfort poskytujú 8-smerovo elektricky nastaviteľné sedadlá s 2-smerovou bedrovou opierkou. Na želanie môžu byť sedadlá vybavené aj vyhrievaním a ventiláciou. Zadné sedadlo má štandardne sklopné operadlo, delené v pomere 60 : 40 a tiež môže byť vybavené vyhrievaním. Voliteľná pamäť nastavenia sedadla vodiča umožňuje uložiť nastavenie sedadla a vonkajších spätných zrkadiel pre viacerých vodičov a jednotlivé nastavenia jednoducho vyvolať stlačením gombíka.

Technológie
Nájdite nabíjaciu stanicu a parkovacie miesto!

Nový IONIQ Electric prichádza so všetkým, čo potrebujete, aby ste jazdili bez stresu – a do cieľa došli rýchlejšie. Systém AVN s displejom 26 cm zahŕňa na 5 rokov predplatené služby Hyundai LIVE Services. Poskytujú v reálnom čase dopravné informácie, prístup k nabíjacím staniciam, informácie o počasí, bodoch záujmu POI, autorizovaných predajcoch Hyundai, o voľných parkovacích miestach na komunikáciách a na verejných parkoviskách – a dokonca aj o rýchlostných radaroch a o kamerách tam, kde to právne predpisy povoľujú.

Nabíjacie stanice.

Nikdy sa nemusíte obávať vybitej batérie. IONIQ Electric vám zobrazí v reálnom čase informácie o nabíjacích staniciach ako lokalita, druh konektora a dostupnosť.

Parkovanie na komunikáciách a na verejných parkoviskách.

Nájdite rýchlejšie parkovacie miesto – a zaparkujte efektívnejšie a bez stresu. Funkcia informácií o parkovacích miestach vám pomôže nájsť a porovnať možnosti parkovania v garážach a na parkoviskách, ako aj na parkovacích miestach na komunikáciách. Informácie zahŕňajú voľné parkovacie miesta v reálnom čase, lokalitu, ceny parkovného, prevádzkové hodiny, veľkostné obmedzenia vozidiel atď.

Predajcovia Hyundai.

Aktuálne informácie o najbližšom autorizovanom predajcovi Hyundai. To je veľmi užitočné, ak potrebujete servisnú podporu pri cestovaní ďaleko od domu.

Upozornenia na rýchlostné radary*

Komplexná služba upozorňujúca na stacionárne aj mobilné radary. Vďaka tomu sa môžete sústrediť na bezpečnú a pohodlnú jazdu bez rizika pokút.

* Tam, kde to národná legislatíva povoľuje.

Dopravné informácie.

Zvýšená hustota dopravy zákonite nesie so sebou dopravné zápchy. Preto Hyundai ponúka dopravné informácie v reálnom čase, ktoré vám umožnia zvoliť si najlepšiu trasu podľa momentálnych podmienok v premávke a presnejšie určiť čas príjazdu do cieľa.

Live POI.

Vyhľadávanie adresy, bodov záujmu POI alebo kombinácie obidvoch nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka online vyhľadávaniu v databázach môžete vždy nájsť cieľ, ktorý hľadáte.

Počasie.

Je dobré vedieť, aké počasie vás čaká ,keď sa vydávate na cestu. So službou správ o počasí máte neustále k dispozícii najčerstvejšie informácie o počasí vo vašej aktuálnej lokalite, v cieľovej destinácii alebo vo zvolených mestách.

Výkon
Už nikdy sa nemusíte zastavovať na tankovanie benzínu.
Zdokonalené elektrické pohonné ústrojenstvo modelu IONIQ Electric umožňuje dojazd 311 km bez lokálnych emisií*. Elektromotor s výkonom 100 kW (136 k) teraz napája lítiovo-iónová polymérová batéria s kapacitou zväčšenou na 38,3 kWh a aj integrovaná nabíjačka vozidla bola modifikovaná na výkon 7,2 kW. Teraz pri pripojení na rýchlonabíjaciu stanicu s výkonom 100 kW s jednosmerným prúdom trvá nabitie batérie na 80 % kapacity iba 54 minút. * Dojazd v cykle WLTP. Dojazd sa môže nepatrne líšiť podľa cestných podmienok, individuálneho štýlu jazdy a teploty.
Elektromotor.

Elektromotor s výkonom 100 kW (136 k) dosahuje svoj maximálny krútiaci moment 295 Nm okamžite po rozbehu, čím umožňuje pôsobivú akceleráciu zvlášť pri nízkej rýchlosti.

Lítiovo-iónová
polymérová batéria.

Vysokonapäťová batéria s kapacitou zväčšenou na 38,3 kWh má vynikajúcu nabíjaciu a vybíjaciu charakteristiku, čo prispieva k predĺženiu dojazdu a k maximálnemu využitiu elektrickej energie získanej rekuperáciou pri brzdení.

Systém vyhrievania
batérie.

Integrovaný systém vyhrieva vysokonapäťovú batériu pohonu na dosiahnutie maximálneho nabíjacieho výkonu a dojazdu pri nízkej teplote.

Inteligentná rekuperácia.

Brzdová sústava nového modelu IONIQ Electric inteligentne využíva na spomalenie vozidla elektromotor, ktorý vtedy pôsobí ako generátora dobíja batériu. Okrem toho inteligentný systém rekuperačného brzdenia využíva radarový senzor tempomatu na automatické prispôsobenie intenzity rekuperácie podľa rýchlosti premávky a vzdialenosti od vozidla idúceho vpredu.

Páčky na ovládanie rekuperácie.

Dojazd a úroveň nabitia batérie môžete jednoducho ovplyvňovať manuálnym nastavením intenzity rekuperácie pomocou páčok na volante. Môžete nastaviť štyri úrovne, ktoré sa líšia intenzitou spomalenia a mierou rekuperácie. Potiahnutím a pridržaním ľavej páčky aktivujete maximálnu intenzitu rekuperačného brzdenia vozidla. Takýmto spôsobom možno v určitých situáciách vozidlo aj úplne zastaviť bez použitia brzdového pedála. V tomto režime je intenzita nabíjania najvyššia.

Radenie pomocou tlačidiel: Shift by wire.

Prepínanie smeru jazdy dopredu, dozadu, neutrálu a zaparkovania môžete pohodlne robiť pomocou tlačidiel na ovládači, ktorý má IONIQ Electric na stredovej konzole. Tam je umiestený aj ovládač elektrickej parkovacej brzdy. Tým sa ušetril priestor v stredovej konzole na dva držiaky na nápoje a na praktickú priehradku na bezdrôtové nabíjanie mobilných telefónov podľa štandardu Qi.

Nabíjanie
Rýchle a flexibilné nabíjanie.

Či doma alebo na ceste: nabíjanie batérie modelu IONIQ Electric je jednoduché. Podľa výkonnosti elektrickej siete v domácnosti alebo podľa typu verejnej rýchlonabíjacej stanice vám IONIQ Electric poskytuje viacero možností s rozličnými súpravami káblov a zástrčiek na všetky alternatívy nabíjania.

Rýchle nabíjanie.

Potrebujete nabíjať na ceste? Nemusíte sa znepokojovať – služba Hyundai LIVE Services vás navedie k nabíjacej stanici na vašej trase. Na najrýchlejšie dobitie sa IONIQ Electric dá pripojiť k rýchlonabíjacej stanici s jednosmerným prúdom (DC).
Dĺžka nabíjania na stanici s výkonom 100 kW: 54 minút (na 80 % kapacity batérie).
Dĺžka nabíjania na stanici s výkonom 50 kW (na 80 % kapacity batérie): 57 minút*

* Môže sa líšiť podľa regiónu.

Normálne nabíjanie.

Nabíjať môžete aj na domácej nástennej nabíjacej stanici wallbox alebo na verejnej nabíjacej stanici so striedavým prúdom (AC) – a vyspelý systém manažmentu batérie umožňuje nastaviť čas nabíjania, ktorý najlepšie zodpovedá vašim finančným požiadavkám. Vozidlo má nabíjací kábel na pripojenie na verejné nabíjacie stanice so striedavým prúdom alebo na domáci wallbox. Podľa prevádzkovateľa majú verejné nabíjacie stanice so striedavým prúdom rozličný výkon. Na nabíjanie doma je kvôli skráteniu času nabíjania výhodnejšie používať nástennú nabíjaciu stanicu wallbox namiesto bežnej elektrickej zásuvky. Čas nabíjania pre wallbox s výkonom 7,2kW: 6 h 5 min*.
Pomocou kábla s integrovanou nabíjačkou ICCB (in-cable control box) sa vozidlo dá nabíjať aj z bežnej elektrickej zásuvky v domácnosti, vtedy je čas nabíjania 35 h 30 min*. IONIQ Electric má zabudovanú nabíjačku s výkonom 7,2 kW, ktorá premieňa striedavý prúd z domácej zásuvky na jednosmerný prúd potrebný na nabíjanie batérie.

* Môže sa líšiť podľa regiónu.

Programovateľné nabíjanie.

Ako si to želáte. Vyspelý systému manažmentu batérie modelu IONIQ Electric umožňuje kompletnú kontrolu nabíjania. Môžete si personalizovať čas nabíjania tak, aby najlepšie vyhovoval vašim termínom a rozpočtu. Stačí niekoľko dotykov, aby ste ušetrili peniaze. Funkcia rezervácie nabíjacieho času na programovanie štartu a ukončenia nabíjania umožňuje využiť výhodné sadzby mimo odberových špičiek a ráno vyštartovať s úplne nabitou batériou.

Bezpečnosť
Hyundai SmartSense.
S Hyundai SmartSense, našou prelomovou sústavou vyspelých asistenčných systémov, nový IONIQ Electric poskytuje najmodernejšie technológie aktívnej bezpečnosti – pre vašu bezpečnosť a bezstarostnosť.
Adaptívny tempomat (SCC) s funkciou „auto stop a štart“.

Adaptívny tempomat s funkciou „auto stop a štart“ využíva predný radarový senzor a udržiava konštantnú rýchlosť a odstup od vozidla idúceho vpredu automatickým zrýchľovaním a brzdením. Ak premávka zastane, úplne zastaví vozidlo a automaticky ho opäť rozbehne, keď sa rozbehne premávka a vodič sa dotkne pedála akcelerátora. Funkcia Leading Vehicle Departure Alert upozorní vodiča, keď sa rozbehne vozidlo stojace vpredu.

Systém autonómneho núdzového brzdenia (FCA) s detekciou chodcov a cyklistov.

Systém autonómneho núdzového brzdenia FCA upozorňuje vodiča na nebezpečné situácie a v prípade potreby automaticky zabrzdí vozidlo. Využíva prednú kameru a radarový senzor na monitorovanie premávky pred vozidlom a funguje v troch fázach. Najprv akusticky a vizuálne upozorní vodiča, ak sa odstup od vozidla idúceho vpredu zníži natoľko, že hrozí riziko kolízie. V druhej fáze automaticky pribrzdí vozidlo potrebnou intenzitou a v tretej fáze zabrzdí vozidlo maximálnou intenzitou na zabránenie kolízii, resp. na zmiernenie jej následkov. Systém sa aktivuje pri rýchlosti nad 8 km/h a registruje vozidlá, chodcov a cyklistov.

Systém monitorovania mŕtvych uhlov (BCW) s asistentom na zmenu jazdného pruhu.

Radarové senzory systému BCW monitorujú oblasť vedľa vozidla aj za ním a systém výstražným svetlom v príslušnom vonkajšom spätnom zrkadle upozorní vodiča na vozidlá a na iné objekty vchádzajúce do oblasti mŕtvych uhlov. Ak vodič zapne smerové svetlá a v mŕtvom uhle je iné vozidlo, systém vydá zvukový výstražný signál.

Rear Cross-traffic Collision Warning (RCCW).

Asistenčný systém RCCW znižuje riziko kolízie pri cúvaní z neprehľadných miest na cestu. Radarové senzory v zadnom nárazníku monitorujú priestor za vozidlom v uhle 180 stupňov a systém vizuálne a akusticky upozorní na vozidlá približujúce sa zboku.

Lane Following Assist (LFA).

Nový IONIQ Electric má asistenčný systém Lane Following Assist (LFA). Keď sa aktivuje, automaticky udržiava vozidlo v strede jazdného pruhu na mestských uliciach a na diaľniciach v rozsahu rýchlosti od 0 do 150 kilometrov za hodinu.

Lane Keeping Assist (LKA).

Lane Keeping Assist (LKA) využíva kameru na monitorovanie čiar vodorovného dopravného značenia jazdného pruhu. Ak má vozidlo tendenciu neúmyselne vybočiť z jazdného pruhu, systém najprv akusticky a vizuálne upozorní vodiča, a ak je to potrebné, vráti vozidlo do správneho smeru korekciou riadením.

Komfort
Inteligentný, pohodlný a digitálne prepojený.
Vychutnajte dokonalú digitálnu konektivitu a inovácie uľahčujúce život. Nový IONIQ Electric je konštruovaný tak, aby robil každú jazdu príjemnou. Poskytuje celý rad inteligentných prvkov a systémov zvyšujúcich pohodlie všetkých členov posádky.
Vyhrievané a
ventilované sedadlá.
Najvyšší komfort poskytujú 8-smerovo elektricky nastaviteľné sedadlá s 2-smerovou bedrovou opierkou. Na želanie môžu byť sedadlá vybavené aj vyhrievaním a ventiláciou. Zadné sedadlo má štandardne sklopné operadlo, delené v pomere 60 : 40 a tiež môže byť vybavené vyhrievaním. Voliteľná pamäť nastavenia sedadla vodiča umožňuje uložiť nastavenie sedadla a vonkajších spätných zrkadiel pre viacerých vodičov a jednotlivé nastavenia jednoducho vyvolať stlačením gombíka.
Vyhrievaný volant. Teplé ruky v chladných dňoch. Vyhrievaný volant s vencom v profile písmena D a so striebornými akcentmi na ramenách je opatrený ergonomicky umiestnenými ovládacími prvkami, umožňujúcimi bezpečne ovládať infotainment a niektoré funkcie vozidla bez spustenia rúk z volantu.
Zadná kamera (DRM). Výhľad cez vnútorné spätné zrkadlo môže byť niekedy obmedzený. Môžu ho blokovať pasažieri na zadnom sedadle, čo sťažuje vodičovi výhľad na cestu za vozidlom. Nová zadná kamera DRM (Driving Rear-View Monitor) poskytuje vodičovi presný výhľad dozadu – čo prispieva k bezpečnejšej a pohodlnejšej jazde.
Bezdrôtové nabíjanie. Svoj smartfón môžete nabíjať veľmi jednoducho. Priehradka s bezdrôtovou nabíjačkou je umiestnená v pohodlnom dosahu v stredovej konzole a umožňuje nabíjať smartfóny kompatibilné so štandardom Qi bez použitia kábla.
Elektrická parkovacia brzda (EPB). Ovládanie jedným prstom. Ovládač na stredovej konzole aktivuje a deaktivuje elektrickú parkovaciu brzdu (Electric Parking Brake). Pohodlie zvyšuje funkcia Auto Hold, ktorá umožňuje zabrzdiť IONIQ Electric parkovacou brzdou úplným stlačením brzdového pedála. To je veľmi pohodlné v hustej mestskej premávke stop and go. Na aktiváciu funkcie stačí stlačiť tlačidlo Auto Hold na stredovej konzole. Po stlačení pedála akcelerátora sa parkovacia brzda automaticky uvoľní.
  • e-Call pre väčšiu bezpečnosť.

    IONIQ Electric automaticky zavolá pomoc, keď sa pri nehode nafúknu airbagy. Okrem toho môžete pomoc v núdzi zavolať aj stlačením tlačidla SOS – 24 hodín denne, 365 dní v roku.

  • Režim Eco Plus.

    Režim ECO Plus dopĺňa štandardné jazdné režimy ECO, COMFORT a SPORT. Ak by ste sa dostali do situácie, keď je úroveň nabitia batérie veľmi nízka, môžete prepnúť na režim ECO+ na zníženie spotreby energie a na predĺženie dojazdu.

  • Režim Utility.

    Perfektný pre aktivity vo voľnom čase v prírode. Režim Utility umožňuje využívať komfortné funkcie vozidla, systém infotainmentu a osobné elektronické zariadenia dlhší čas, bezpečne a pohodlne. Vozidlo v tomto režime nemôže jazdiť, ale ostatné funkcie ako kúrenie a klimatizácia fungujú normálne.

Bezstarostnosť bez obmedzení.

Bezstarostnosť je štandardom, pretože na IONIQ Electric sa vzťahujú rovnaké veľkorysé záručné podmienky ako na iné osobné automobily Hyundai a navyše predĺžená záruka na vysokonapäťovú batériu pohonu.

Záruka 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov.

Rovnako ako každý Hyundai aj nový IONIQ Electric je vyrobený s najvyššími kvalitatívnymi štandardmi. A na túto kvalitu poskytujeme záruku 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov, takže sa môžete tešiť z vecí, ktoré máte v živote radi, a nemusíte mať starosti o váš automobil. Vychutnajte bezstarostnosť, ktorú vám poskytuje jedna z najlepších záruk v automobilovom priemysle – štandardne.

8-ročná záruka na batériu.

Na lítiovo-iónovú polymérovú batériu modelu IONIQ Electric výrobca poskytuje záruku 8 rokov alebo 200 000 najazdených km podľa toho, čo nastane skôr.

Informácie o pneumatikách

Nižšie nájdete informácie o pneumatikách, ktoré môžu byť dodávané s vaším Hyundai IONIQ Electric.