Archívne vozidlá

Hyundai Terracan

Hľadáte Hyundai Terracan? Model, ktorému nechýba pôsobivý exteriér, ako aj interiér, ktorý nadchne. “SUV alternatívou je v súčasnej ponuke priestranný a všestranný nový model Hyundai SANTA FE.”

Timeline

 • 1991
  Hyundai Galloper
 • 2001
  Hyundai Terracan
 • 2007
  Hyundai ix55
 • 2016
  Grand SANTA FE
 • 2018
  súčasnosť - Hyundai SANTA FE (štvrtej generácie)

O modeli Hyundai Terracan

Šikovné SUV, za ktorého predchodcu považujeme model Galloper, dosiahlo od roku 2001 až do roku 2006 progresívny vývoj. Robustné vozidlo, ktoré zvláda terénne nástrahy rovnako ľahko ako jazdu po asfalte, sa stalo obľúbeným aj pre svoj reprezentatívny dizajn. V roku 2007 bol obľúbený Hyundai Terracan nahradený modelom ix55. Dnes je za jeho alternatívu považovaný nový Hyundai SANTA FE. Na výber máte z dvoch naftových motorov - 2,0 CRDi a 2,2 CRDi, ktoré sa vďaka optimalizácii spaľovania a minimalizácii trecích strát vyznačujú priaznivou spotrebou paliva. Okrem atleticky elegantného vzhľadu nadchne aj priestranným interiérom. Materiály vysokej kvality prispievajú k celkovej elegancii a dojmu dokonalého komfortu. Dvojzónová automatická klimatizácia a vynikajúca prepravná kapacita s variabilným batožinovým priestorom tak ani zďaleka nie sú jedinými vymoženosťami tohto vozidla.

Hyundai SANTA FE ako nástupca modelu Terracan

V roku 2007 bol obľúbený Hyundai Terracan nahradený modelom ix55. Dnes je za jeho alternatívu považovaný nový Hyundai SANTA FE. Na výber máte z dvoch naftových motorov - 2,0 CRDi a 2,2 CRDi, ktoré sa vďaka optimalizácii spaľovania a minimalizácii trecích strát vyznačujú priaznivou spotrebou paliva. Okrem atleticky elegantného vzhľadu nadchne aj priestranným interiérom. Materiály vysokej kvality prispievajú k celkovej elegancii a dojmu dokonalého komfortu. Dvojzónová automatická klimatizácia a vynikajúca prepravná kapacita s variabilným batožinovým priestorom tak ani zďaleka nie sú jedinými vymoženosťami tohto vozidla.

hyundai Terracan