Zľavy až do

32%

na vybrané originálne príslušenstvo

20%

na vybrané originálne náhradné diely


Či sa chystáte na lyžovačku, rodinný výlet alebo iba máte priveľa batožiny, spoločnosť Hyundai pre Vás pripravila široký sortiment originálneho príslušenstva a náhradných dielov za zvýhodnenú cenu. Navštívte najbližšieho predajcu Hyundai a začnite svoje zimné dobrodružstvo už teraz.


Originálne strešné boxy už od 349€

Či sa chystáte na lyžovačku, rodinný výlet alebo iba máte priveľa batožiny, originálne strešné boxy Hyundai sú navrhnuté pre maximálnu praktickosť, bezpečnosť a komfort pri použití. Vyberte si z dvoch veľkostí 330l alebo 390l a začnite svoje zimné dobrodružstvo už teraz.

-15%

Strešné nosiče so zľavou 15%

Originálne strešné nosiče v oceľovom alebo prémiovom hliníkovom prevedení tvoria dokonalý pár k strešným boxom, nosičom na lyže či bicykle. Vyberte si ten svoj teraz so zľavou 15%.

-10%

Gumové rohože a vaničky batožinového priestoru so zľavou 10%

Zimné obdobie je extrémne náročné pre interiér vášho vozidla - nízka teplota, zvyšky ľadu, snehu či vody s agresívnymi posypovými látkami predstavujú nástrahy, s ktorými je potrebné sa vyrovnať. Originálne gumové rohože a vaničky batožinového priestoru predstavujú ideálne ochranné prvky.Stavte na bezpečnosť a spoľahlivosť originálu!


-20%

Stierače so zľavou 20%

Jazda za hustého sneženia, dažďa či za tmy - to sú situácie, ktoré vyžadujú 100% viditeľnosť a rýchle reakcie vodiča. Kontrola a prípadná výmena stieračov je teda základným predpokladom bezpečnej jazdy v zime.

-15%

Autobatérie so zľavou 15%

Autobatéria predstavuje kritický komponent každého vozidla. Ak si chcete byť istí, že tá vaša je v poriadku, využite možnosť kontroly jej stavu v ktoromkoľvek autorizovanom servise Hyundai. V prípade, ak tá vaša už nedosahuje výrobcom stanovené parametre, ponúkame široký sortiment originálnych autobatérií Hyundai so zárukou 3 roky.

Novinka

Prémiové filtre klimatizácie

Pre vytvorenie príjemnej atmosféry na palube prichádza spoločnosť Hyundai s novými, prémiovými filtrami. Tieto sú nad rámec bežných originálnych filtrov klimatizácie vybavené dodatočnými vrstvami, ktoré okrem bežných nečistôt filtrujú aj zápach a nebezpečné plyny v ovzduší.O konkrétnych položkách, na ktoré sa vzťahuje cenové zvýhodnenie, sa informujte v participujúcich autorizovaných servisoch Hyundai.
Ponuka platí od 1.11.2021 do 28.2.2022.

Navštívte najbližší servis a získajte zľavy:

Vyberte región Slovenska:

Stredné Slovensko
Východné Slovensko
Prešovský kraj
Košický kraj
Západné Slovensko
Trenčiansky kraj
Bratislavský kraj